Alk Reizen

Home | Alk Reizen

Zo goed zijn onze reizen!

Ons team

Graag stellen we u ons team van medewerkers voor.

Elk van hen is een onlosmakelijk deel van de geoliede machine die van uw reis van begin tot einde een succes maken. Vanaf uw aanvraag bij de autocarplanning of het reisbureau over de boeking tot de daadwerkelijke uitvoering door onze geschoolde, vriendelijke chauffeurs of begeleiders vanuit België en medewerkers in het buitenland.

Beatrijs Croes

Beatrijs Croes

Afdeling: kantoorhoofd reisbureau en businesstravel, incentives

E-mail: beatrijs.croes@alkreizen.be

CYNTHIA VERLUYTEN

CYNTHIA VERLUYTEN

Afdeling: Reisbureau

E-mail: cynthia@alkreizen.be

ELS VANBRABANT

ELS VANBRABANT

Afdeling: Groepen

E-mail: els@alkreizen.be

Geert Gaens

Geert Gaens

Afdeling: zaakvoerder, groepen en incentives

E-mail: geert.gaens@alkreizen.be

Hilde Decavele

Hilde Decavele

Afdeling: groepen en incentives

E-mail: hilde.decavele@alkreizen.be

Karolien Haesevoets

Karolien Haesevoets

Afdeling: Autocars

E-mail: karolien.haesevoets@alkreizen.be

Katrijn Dox

Katrijn Dox

Afdeling: reisbureau

E-mail: katrijn.dox@alkreizen.be

MAGALI SWENNEN GROFFILS

MAGALI SWENNEN GROFFILS

Afdeling: Groepen

E-mail: magali@alkreizen.be

Mia Gaens

Mia Gaens

Afdeling: Autocars

E-mail: mia.gaens@alkreizen.be

Rik Gaens

Rik Gaens

Afdeling: zaakvoerder, busplanning

E-mail: rik.gaens@alkreizen.be

Sara Leen

Sara Leen

Afdeling: reisbureau en businesstravel

E-mail: sara@alkreizen.be

Valère Gaens

Valère Gaens

Wendy Bonné

Wendy Bonné

Afdeling: administratie en boekhouding

E-mail: wendy.bonne@alkreizen.be

Bart Munters

Bart Munters

Celestin Steuperaert

Celestin Steuperaert

David Vansichem

David Vansichem

Els Luyck

Els Luyck

Gunther Smets

Gunther Smets

Jan Kowalczyk

Jan Kowalczyk

JAN WILLEMS

JAN WILLEMS

Jef Dilien

Jef Dilien

Joël Spruyt

Joël Spruyt

LEEN SCHAESSENS

LEEN SCHAESSENS

Philip Marechal

Philip Marechal

RITA BRUGGEN

RITA BRUGGEN

SHIRLEY DERUYTER

SHIRLEY DERUYTER

Annick Clissen

Annick Clissen

Arthur Schouten

Christian Renard

Daniel Rogmans

Daniel Rogmans

DENNIS VERHEYDEN

HANS DEWIN

HANS WOUTERS

Hilde Vanschoonbeek

Hilde Vanschoonbeek

Ingrid Boeckx

Ivo Peeters

John Schepers

Marie-José Breels

Marie-José Breels

Michel Van Eynde

Michel Van Eynde